Batų valytuvas NORDES su grotelėmis

Paskelbimo data: 14/09/2017
 • Vieta:

Prasidėjus rudens darganoms palaikyti trokštamą švarą namuose tampa tikru iššūkiu. Šveisti grindis, plauti kilimėlius prie durų – nesibaigiantis darbas, kurio rezultatų ir pabaigos nematyti. Įstaigoms valymo paslaugos kainuoja nemažai pinigų, namų tvarkytojams – nervų ir kantrybės. Skandinavai jau seniai rado būdą, kaip švariau gyventi – prie įėjimo į namus įsirengė stacionarius batų šepečius. Šiauriečių išrastą ir buityje puikiai pritaikytą įrenginį jau galima įsigyti ir Lietuvoje.

Mūsų gaminamus batų valytuvus NORDES jau galima pamatyti ne tik Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bet ir Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose.

Batų valytuvus galima įsigyti "Kesko SENUKAI" „Lytagra“ filialuose, taip pat prekybos centruose „Statyk pats“, „Gausoja“, „Čia Market“, internetinėse parduotuvėse „Rulita“, „Imarket“, „Lankava“.

Susisiekti su skelbėju Dalintis

Naudinga informacija

 • Išvenkite apgavystės, mokėkite tiesioginiu pervedimu arba per PayPal
 • Niekada nemokėkite Western Union, Maneygram ar per kitas anonimiškas mokėjimo paslaugas
 • Niekada nepirkite prekių ar paslaugų iš kitų šalių. Nepriimkite banko čekių kaip mokėjimo formą.
 • Šio tinklapio administracija niekaip nėra susijusi su apmokėjimu tarp pirkėjo ir pardavėjo, negarantuoja prekių atsiuntimo, neteikia pirkėjo - pardavėjo apsaugos

Susiję skelbimai

 • Batų valytuvas Nordes su grotelem
  Batų valytuvas Nordes su grotelem
  Namų apyvuokos reikmenys - () - 12/09/2017

  Prasidėjus rudens darganoms palaikyti trokštamą švarą namuose tampa tikru iššūkiu. Šveisti grindis, plauti kilimėlius prie durų – nesibaigiantis darbas, kurio rezultatų ir pabaigos nematyti. Įstaigoms valymo paslaugos kainuoja nemažai pinigų, namų tv...

 • Granulės
  Granulės
  Namų apyvuokos reikmenys - () - 08/05/2017

  Siūlome itin kokybiškas ekologiškas balto medžio A1 PREMIUM granules 6 mm. Svoris: 960 kg. Granulės supakuotos po 15 kg maišiukuose. Kaina - 165 Eur. Pristatymas nemokamas visoje Šiaulių apskrityje. Mob. 860301004.

 • Durpių briketai
  Durpių briketai
  Namų apyvuokos reikmenys - () - 08/05/2017

  Kokybiški durpių briketai iš Baltarusijos! Briketai - stačiakampio formos. Supakuoti į toninius (Big bag) didmaišius. Švarūs, išvalyti, be žemių. Kaina - 71 Eur. Pristatymas nemokamas visoje Šiaulių apskrityje! Informaciją teikiame tel. 860301004.